کتاب پرسپکتیو آسان شد

کتابخانه آنلاین شهرسازی و معماری

کتاب پرسپکتیو آسان شد

با توجه به اهمیت پرسپکتیو و گستردگی آن تا به حال مقالات و کتاب های زیادی بدین منظور به انتشار رسیده اند تا این مفهوم بیشتر معرفی گردد و آموزش های مربوطه نیز کارآمد باشند اما امروز در این مقاله به ارائه کتابی جامع و کاربردی برای کاربران عزیز با عنوان بهترین کتاب آموزش پرسپکتیو ( پرسپکتیو آسان شد ) می پردازیم تا برای یادگیری و آموزش این مفهوم منبعی معتبر و مفید در اختیار داشته باشند و بتوانند با مراجعه به این منبع و مطالعه کتاب مربوط اطلاعات مورد نیاز خود را در رابطه با پرسپکتیو بدست آورند .

در معرفی کتاب آموزش پرسپکتیو در این مقاله باید گفت که بدون شک این کتاب منبع و مرجع معتبر و کاملی با داشتن مطالب بی نظیر در این رابطه می باشد و اگر شما بدنبال کتاب و جزوه پرسکتیو کامل و بی نقصی هستید این کتاب میتواند برای شما بسیار مفید باشد . این کتاب که در بیست فصل تنظیم شده است تمامی اطلاعات راجع به مبحث پرسپکتیو را داراست و تمامی مباحث استادانه آموزش داده شده اند .

این کتاب بزرگ به‌ طور کامل به روشن‌ سازی قوانین پرسپکتیو اختصاص یافته است و شامل بیش از ۲۵۰۰ ترسیم خطی ساده و بیش از ۲۵۶۶ تصویر می‌ باشد . علاوه‌ بر این خواننده را با تمامی جنبه ‌های مهم این حوزه آشنا می‌ نماید .

فهرست